Hide-A-Hose

Zarządzanie wężem ssącym – Hide-A-Hose

Hide-A-Hose – Rewolucja w sprzątaniu!!! Kolejna generacja systemów centralnego odkurzania…

Hide-A-Hose pozwala ukryć w ścianie nawet do 15 metrów węża, który jest dostępny w każdej chwili. Co więcej po zakończonym sprzątaniu wąż sam chowa się do instalacji. Dzieje się tak gdyż napędza go siła ssąca wytwarzana przez odkurzacze centralne VACUFLO® z prawdziwą filtracją cykloniczną CFT™.

 

 

Wąż ssący jest przechowywany w rurociągu SmartTube™, znajdującym się wewnątrz ściany lub pod posadzką. Instalację taką oczywiście wykonuje się wcześniej na etapie budowy budynku lub podczas jego remontu.

Przed przystąpieniem do odkurzania należy wyciągnąć z gniazda wymagana długość węża. Następnie przy użyciu specjalnej dźwigni znajdującej się w gnieździe ssącym zablokować jego położenie. Po dołączeniu rękojeści wraz z rurą ssącą i szczotką możemy rozpoczynać sprzątanie.

Jedno gniazdo ssące Hide-A-Hose z wężem 15-metrowym pozwala na posprzątanie co najmniej 200m2 powierzchni. Sam wąż ssący jest bardzo lekki i elastyczny, a specjalny pokrowiec którym jest pokryty chroni przed uszkodzeniem samego węża, a także uszkodzeniem i porysowaniem nim mebli, schodów, podłóg itp. Po zakończonym sprzątaniu wystarczy odczepić rękojeść, zwolnić obrotową dźwignię i zassać wąż z powrotem do instalacji po czym możemy przejść do następnego gniazda i powtórzyć całą operację. Podciśnienie wytwarzane przez jednostkę centralną w trakcie zasysania węża do instalacji czyści także pokrowiec węża, dzięki czemu unika się jego zabrudzenia.
 

Ojczyzną systemów centralnego odkurzania są Stany Zjednoczone i Kanada. Tam też 15 lat temu został zamontowany po raz pierwszy system Hide-A-Hose. Do dzisiaj korzystają już z niego miliony zadowolonych użytkowników na całym świecie.

Charakterystyka i zalety systemu Hide-A-Hose:

  • Nawet do 15 metrów węża ssącego chowanego w ścianie, co pozwala na posprzątanie co najmniej 200m² powierzchni z jednego gniazda.
  • Stosując Hide-A-Hose unika się przenoszenia i przechowywania niewygodnego zwoju z wężem ssącym
  • Łatwy i szybki dostęp w każdym momencie do węża ssącego, przy czym z gniazda można wysunąć tyle węża ile potrzebujemy w danej chwili do posprzątania zabrudzeń.
  • Po zakończonym sprzątaniu wąż ssący zostaje zassany do instalacji, przy wykorzystaniu tylko i wyłącznie siły ssącej odkurzaczy VACUFLO®.
  • Podciśnienie wytwarzane przez jednostkę centralną w trakcie zasysania węża do instalacji pozwala utrzymać w czystości pokrowiec węża.
  • Możliwość montażu w większości nowobudowanych i już istniejących domów i apartamentów.
  • Dłuższy wąż ssący to mniej gniazd ssących w budynku, co przekłada się na oszczędność czasu i nakładu pracy w trakcie instalacji.
  • Idealne rozwiązanie dla osób lubiących dbać o swój dom.